به بانک اطلاعاتی بازار آهن خوش آمدید                        پشتیبانی 09109908326

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک به دسته ای از درب ها گفته می شود که با استفاده از چشمی های حساس به نور- حرکت و یا ریموت کنترل های الکترونیکی باز و بسته می شوند .

در مکان هایی که ضریب خطر بالاست و امنیت باید بیشتر برای آنجا فراهم گردد در مکان هایی که انرژی مصرفی و هزینه برای انها امری مهم است مثل هتلها در فروشگاه و درب ورودی پارکینگ ها برای مکان هایی که سرعت و میزان ورود و خروج نیاز می باشد. این موارد تنها مواردی از کاربرد درب اتوماتیک می باشد و البته مهمترین آنها ولی ویژگی ها و کاربرد آنها بسیار بیشتر می باشد. انواع درب های اتوماتیک به طور کلی درب اتوماتیک بر اساس کاربرد و ویژگی در سه نوع ارائه میشوند که از آنها به عنوان دربهای اتوماتیک الکترومکانیک، دربهای اتوماتیک هیدرولیکی و دربهای اتوماتیک پنوماتیکی نام برده میشود. اما از نظر مدل های تولیدی آنها به پنج دسته تقسیم خواهند شد که عبارتند از – درب کشویی – درب اتوماتیک دولنگه – درب اتوماتیکزیر سطحی – درب اتوماتیک زیرسقفی یا سکشنال–کرکره اتوماتیک یا دربهای اتوماتیک رولاپ. بسیاری از کسانی که استفاده از درب اتوماتیک را برای خود منع کرده اند از نصب و مراحل اجرایی آن واهمه دارند زیرا فکر میکنند که بخاطر اتوماتیک بودن این درب ها باید سیستم های عظیم و پیچیده را در خود جای دهند ولی باید بدانید که نصب درب اتوماتیک به طور کامل برنامه ریزی شده و بر اساس مهندسی مکان و جغرافیای مورد نظر شما می باشد . بخاطر تنوع ساختاری و مدل های متنوع درب های اتوماتیک شما نباید به هیچ عنوان نگران تطبیق انها با کار خود باشید زیرا این مشکل قبل تر به وسیله کارشناسان و مسئولین حل شده.

تماس با ما

وب سایت آهن بوک آمادگی خود را جهت همکاری با فعالان بازار آهن اعلام می کند این عزیزان می توانند جهت همکاری با وب سایت با شماره پشتیبانی تماس حاصل کنند.

  • ایران - تهران
  • 09109908326
بالا